Nápady na narozeninovou oslavu Star Wars o rozpočtu

Jaký je rozdíl mezi třetím dítětem a prvním dítětem? První dítě má „Star Wars Fourth Birthday Party“ a nikdy neviděl Star Wars. Třetí dítě může hučit podél tematické písně Clone Wars, než dokáže mluvit. A všichni bychom měli mít narozeninovou oslavu Star Wars bez ohledu na to, která část kánonu se cítí pravdivá.

S spoustou nových filmových filmů Star Wars na obzoru a klonovacími válkami, které jsou k dispozici na Netflixu, budou naše děti dlouhou dobu bojovat s světelnými mečemi. Od té doby jsem jak velký Chesticskate, tak velký fanoušek, chtěl jsem zaokrouhlit svou oblíbenou inspiraci na narozeninovou oslavu. Tady je můj pohled na nejlepší narozeninovou oslavu Star Wars s rozpočtem!

Krok 1: Vyberte si sub-teme. Nedělám si srandu. Existuje spousta pokynů, ve kterých můžete řídit vaši párty. Příklady níže.

Krok dva: Vyberte si své aktivity. Opravdu jakákoli z činností může být smíchána a přizpůsobena různým tématům. Přemýšlejte o tom, kde bude vaše strana, a odtud pracovat. Ve vašem vlastním domě? Na dvorku? V parku? Oslavte svá omezení, protože vám dávají hranice tomu, co by jinak bylo nekonečným vesmírem volby.

Krok tři: Připojte se k dekoraci a jídlu. Jakmile jste si vybrali své téma a zvládnutelné aktivity, spojte je vše spolu s jídlem a výzdobou. U cenově dostupných dekoračních předmětů pracujte s tím, co již máte. Mám funky cínový oběd, mobil R2D2, a už Darth Tater, takže tam začnu. Dalo by se představit Millennium Falcon pirea ± ata nebo ozdobit jakékoli hračky z celého domu. Vytiskněte velké znaky masky nebo jen zavěste kolekci tričko. Cokoli jde!

Clone Wars Party:

Moderní pohled na Star Wars zahrnuje kreslené postavy, které vaše děti vědí, ale pravděpodobně ne. Ano, je tu Yoda, ale žádný Darth Vader. Vaše laskavost jsou tyto momentální tetování. A ano, spousta světelných mečách!

Jíst:

Špízy ovocných světel jsou zdravou narozeninovou stranou Star Wars. Dřevěná špízová kazeta + lepicí páska Manage + Sharpie = okouzlující ovocná šavle.

Můžete mi lidé pomoci najít původní zdroj?

Váš narozeninový dezert jsou Thees’s Blipping-Aresome Clone Trooper Cupcakes (níže). Tyto klonové košíčky Trooper z okamžiků Maija jsou dost snadné, abych je mohl udělat. Přizpůsobte si svůj jumbo marshmallow s značkami bezpečnými potravinami, abyste byli k klonovým vojákům (nebo bouřkovým vojákům s poněkud odlišným designem). A hotovo! Volitelná navíc dala každému dítěti narozeninovou svíčku v jejich košíčku pro výrobu přání a vyrazit na jakýkoli závist světelného meče.

Zdroj: Storm / Clone Trooper Cupcakes od Maija Moments

Dělat:

Lekce světelného meče Padawan – můžete zobrazit choreografické světelný meč bojujících pohybů na základě vašich vlastních znalostí nebo rychlého vyhledávání na YouTube 101. Pozvěte darebáka klonového války, aby přišli a dali dětem otočení v souboji (ne vader, dobře? dobrý člověk). Podívejte se na tyto příklady z sabercombat.com.

Oslava princezny:

Princezna Leia a Queen Amidala se dávají s dámami v čekání (perfektní pro vaši ne tak dívčí dívku!) Bitva, loví poklad a vyrábí jejich barevné kostýmy. Maminka musí tuto paruku Cinnabon naprosto nosit. Tato strana je lstivá a kope zadek.

Dělat:

Aby zesiloval kouzlo, Ashleigh dal dívčí Den lázeňským ošetřením, než se setkal s princeznou Leia Impersonator a venku dueling. Myslím, že je to soooo roztomilé. Asi tak blízko toho, jak mohu dostat, je malovat nehty mého syna Elsa Blueâ (samozřejmě venku!).

Pin the {Hair Bun / Lightser / Jet Pack} na {Princess / Sith Lord / Bounty Hunter} – Podle mých zkušeností trvá tato hra asi 4 minuty a spousta dětí je překvapivě vyděšená zavázanýma očima, takže nenechte Toto je vaše jediná aktivita.

Amy Pal z během tichého času udělala tento pin the Hair Bun na princezně Leii na párty své dcery a vytvořila masku C3P0, která zakrývá oči.

zdroj

Teresa z zachycení další verze této hry (snazší?) Marie z Makeandtakes vytvořila tento pin the Lightsader na Jedi pro její Star Wars Party pomocí obrázku, který již měla, a několik barevných skluzu papíru.

Classic Star Wars Party:

Všechny nejlepší postavy z vašeho vlastního dětství, vaším posláním je zničit hvězdu smrti piã ± ata, vaše děti budou pít modré mléko a Yoda ví všechno. Dětské padawans mohou ozdobit světelné meče a učit se sladké bojové pohyby.

Dělat:

Vytváření a bitvy světelného meče – můj kamarád, Wendy, mě obrátil k myšlence proměnit nudle bazénu na světelné meče s malou lepicí páskou a některé neuvěřitelně silné nůžky. Pro nejlepší výsledky (a nejméně nákladné provedení) je odřízli celou cestu na polovinu. Nechte děti, aby si navzájem bashovaly hlavy se zbraněmi nebo spolupracovaly, aby udržely balón mimo zemi. Venkovní.

Zdroj: Světelné šavle z nudlí od Wendolonie

Tréninkový kurz Jedi-Moje aktivita je překážková dráha inspirovaná Dagobahem, která může zahrnovatAť už máte po ruce jakékoli překážky.

Jíst:

Návrhářka a máma, Kristy z Libbie Grove Design, vytvořila velmi roztomilé autentické badassové Star Wars tisknutelné pro párty svého syna a šťastně je sdílí s vámi. Její výběr zahrnuje etikety potravin, certifikáty Jedi Knight a další!

Zdroj: Vader Vegeties, tisknutelný od Libbie Grove

Snadná (dost pro mě) alternativa k pečení dortů jsou košíčky nastaveny jako světelný meč. Líbí se mi, že Stacie Ann Smith splnila přání svého syna pro dvojího světla tímto způsobem.

Zdroj: Stacie Ann Smith

Nemohu přestat, nezastavím se!

Jak jsem řekl, témata jsou neomezená. Nyní, když jsou všichni chlápci Lego’fied, jakýkoli příběh Arc se rozhodne pro téma Lego Star Wars. To funguje obzvláště dobře pro mladší. Omalovánky vytvářejí snadné prostírání a mohou udržovat předškoláky obsazené, zatímco jste připravovali jiné aktivity.

Moderní Star Wars The Force Awakens přináší nové hrdiny a darebáky, ale zhruba sleduje formát výše uvedených stran.

A co lovci odměn? Přemýšlejte o pirátské párty ve vesmíru. Pro děti příliš úžasné pro tradiční témata, udělejte to s Bobou a/nebo Jango Fettem s nějakým lovem Scavenger. Helma Boba Fett (nebo Jetpack) je pro tuto stranu životně důležitá (doufám, že na jednu najdete hodně).

To jsou droidy, které hledáte! Staňte své vlastní roboty s kartonovými krabicemi a spoustou pásky.

Další věci: pro talíře a ubrousky, důrazně doporučuji získat pevnou barvu, která odpovídá zbytku vaší výzdoby. Jistě, mám štěstí, že mám všechny chlapce, ale také najdu svou dostatečnou sbírku Blue Ubřinků pro Den otců a Hannukah. Můžete také vyzvednout jen několik tematických talířů, které slouží dezertu.

Když se obávám do sledování svých vlastních doporučení a pořádám svou další párty Star Wars, sdílím své obrázky.

Příbuzný:

Star Wars Party pro dítě příliš mladé na to, aby viděl Star Wars

Star Wars Party upřednostňuje na Amazonu

Hvězdné války a věci

Millenium Falcon Pinata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post