Bubble Party: Easy & Fun Birthday Party na Bubble Party rozpočet

! Byl jsem tak nadšený, když moje dítě chtěl mít k narozeninám bublinovou párty. Nedávno jsem se dozvěděl, že existují profesionální bublinní baviče, které si můžete najmout, aby bubliny byly tak velké jako automobily a uzavírají hosty večírků v mýdlových koulích, ale tito muži si účtují 300 $ za 45minutovou show. Ohromující, jak by to bylo, jsem si myslel, že bych mohl ušetřit 275 $ a téměř tolik zábavy pořádám třetí narozeninovou oslavu Sawyera na našem nejbližším hřišti. Naše bublinová párty byla stejně zábavná a levnější!

Hodili jsme narozeninovou oslavu bublin a nebylo to vůbec těžké. Zdá se, že už roky získávám bublinové nástroje a služby: když jsme vytáhli veškerý náš bublinový výstroj, nemuseli jsme si něco koupit. Pokud nejste bláznivý insan pro bubliny, možná budete chtít koupit několik věcí nebo si vzít nějaký čas na smíchání služby pro kutily a vytvořit si vlastní zlé úžasné hůlky bublin (s dětmi nebo bez dětí v závislosti na vaší trpělivosti).

Aktivity pro temperamentní párty:

Hlavní atrakcí jsou bubliny, takže si děti mohou hrát s bublinami, vyfukovacími bublinami, vytvářet funky bublinkové hůlky, roztoky rozlití, pronásledováním, popové bubliny, zkuste je chytit, aniž by je objevovaly.

A když se všechno, co se nudí, hrajte na hřišti. Miluji večírky v parku, protože jsem právě zabránil 15 mýdlům malým tříletým a čtyřletým starým, aby se po celém mém domě chytil a hledal dobré hračky.

Candylicious Bubbles jsou v pořádku k jídlu, asi 10 $

Výzdoba pro foukání Bubbles Party:

Bubliny, samozřejmě! Nastavte bublinový dmychadlo na automatické. Hélium balóny také dobře fungují pro tento temperamentní pocit – a vytvářejí úžasné laskavosti.

Nedávno jsem objevil Candylicious Bubbles, které jsou v pořádku k jídlu. Ale moje děti se vždy líbily chytání bublin v ústech, i když chutnají jako mýdlo!

Dodávky, aka moje oblíbené bublinové věci a příslušenství pro dmychadlo bubliny:

Milujeme tento dmychadlo pro bubliny a máme ho roky. Stojí za zmínku: Děti a nedbalí dospělí (ahem, včetně mě) často tento malý muž často přeplňují, takže to může být nepořádek. Položte piknikový stůl s papírovým ručníkem pod ním, aby se zabránilo tomu, aby se vibroval na zem. Použijte příslušnou službu nebo se může vše zhroutit. Za pouhých 10 $ si myslím, že by to mohl být zábavný dárek i pro dítě milující bubliny.

Šílené hůlky a podnos. Za méně než 7 $ získává tato sada hůlky ve tvaru zábavy v rukou vašich hostů. Můžete použít nabízený podnos z bublin nebo vydat plastový nádobí pro ještě mnohem více SUDS, jako jsme to udělali.

Automatické kapesní bublinové střelci, jako je tento, hračka malý paprsek, nechte malé jen ponořit a foukat spoustu bublin najednou s motorizovaným ventilátorem. Líbí se mi snížené zklamání pro malé lidi. Za méně než 7 $ najdete ten, který vypadá jako kachna, dinosaurus nebo vrtulník.

Foto: Beeboo

Věc, kterou bychom si přáli: Obří velký bublinový dmychadlo. Slibuji, že jsme měli jednu v garáži, ale v den, kdy chodím postavit párty kolem něj – Poof! – Nemůžeme to nikde najít! Za pouhých 13 $ bych dostal další, kdybych si uvědomil, že to před ranním večírkem chybí.

Stojí za zmínku, že je bublinová věc, kterou si přeji, spíše nalitím odtoku, než používat: Ať už děláte cokoli, nekupujte ani nepoužívejte bubliny zabarvené Crayola. Tyto věci jsou skvrnité, chaotické a nevytvářejí barevné bubliny.

Jídlo pro bublinnou stranu:

Na žádost Sawyera jsme podávali bagely (kulaté) a dort na dopolední brunch večírek s malým zamrzlým tématem. Myslím, že se můžete od tématu trochu odklonit, abyste podávali jídlo, které má narozeninové dítě rád.

Párty laskavosti jsou samozřejmě bublinové hůlky:

Proč nevydávat tyto epické jumbo hůlky v řešení? $ 15 vám koupí tucet. Jsou chladnější než vaše průměrná bublinová sada a vypadají jako světelné meče. Téměř jsem je nabídl našim hostům, ale pak jsem zapomněl kliknout na „Objednat“ na svém amazonském vozíku, takže místo toho učinil náhodné anti-materialistické prohlášení tím, že nevydával laskavosti. Pokud máte nejlepší číslo, můžete také rozdat balóny.

Foto: monzun gazillion bublin

Sawyer měl výbuch na jeho narozeninovou oslavu s tématem bublin a doporučil bych to každému hledat snadnou, zábavnou venkovní párty!

Související: 5 návrhů na levnější třetí narozeninovou párty a 10 levných tipů na narozeninovou oslavu.

Možná si také užijete:

Místa narozeniny; Kompletní průvodce zábavnými místy, které děti milují!

První nápady na oslavu narozenin; Velmi pozoruhodné a zábavné nápady na oslavu

Nápady na narozeninovou oslavu duhy

Pin na pozdější – jak hodit pozoruhodnou bublinovou párty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post