Nádherné Vánoce v Praze

jsme minulé Vánoce (2018) hodili opatrně a rozhodli jsme se utratit v Praze, městě, které bylo na našem seznamu nutností po celá léta. Když jsme se uvažovali o tom, zda jít někam horký nebo slavnostně chladný (skvělý problém, který vím), jsme se od té doby, co bohali historií, míle vánočních trhů a podmanivou architekturou, plnili do Prahy.

Návštěva Laponska ve Finsku, v listopadu, se také mohla namočit naši chuť k mrazivějšímu přestávce a také jít do České republiky bylo nejlepším důvodem k tomu, aby se naše teplé zimní výstroje také velmi využilo.

(Díky oděvům za oblečení)!

Když se to týkalo rezervace volného práva (Američané dostali všechna skvělá slova), den zachránil výjimečnou Nicola Donaldson of Travels. Nicola byla velmi navržena řadou mých regionálních následovníků na sociální síti (sídlí v Berkshire), stejně jako po několika e -mailech, stejně jako telefon, kontaktujte nás, aby zjistili, co jsme chtěli, stejně jako kdy, použila, použila, použila, použila Různá volby na destinacích a letech, které nám chrání fantastickou nabídku v 5hvězdičkovém hotelu Corinthian v Praze, stejně jako lety s Whiz Air v našich preferovaných datech, abychom se zaváděli.

Setkání na kávu několik dní předtím, než jsme cestovali, abychom shromáždili lístky z Nicoly osobně, bylo krásné. To je to, co nám chybí v těchto digitálních dobách: uspokojení pravého života lidí pro pravý život kávu i dort. Nicola přišla s dary a také mě šokovala rozkošnými notebooky a pery pro děti, aby je udržovaly hektické v letadle, důležité oleje pro mě a také kapesní průvodce Praha pro naši cestu.

Mít někoho, s kým se může spojit telefonicky, stejně jako osobně, mi ušetřilo přístřešek času i úzkosti, když se to týkalo rezervace letů i hotelu, jakož i bez dalšího poplatku, protože ji Nicola dělá kompenzace z hotelu i letecké společnosti.

A je tu víc … den předtím, než jsme cestovali, Nicola pro mě měla ještě jedno překvapení, protože nás manažer hotelu Corinthia, Tomáše, laskavě upgradoval na apartmá poté, co na něj poukázal na můj úkol. Upgrade naznačovala, že zůstane ve velkém prostoru s rozlehlým výhledem na město, jakož i využití elegantního střešního bazénu hotelu a lázní. Rovněž naznačovala, že přístup k přístupu do hotelového výkonného salonku pro jídlo zdarma a pití po celý den, stejně jako si můžete přesně představit, jak užitečné to bylo u dvou hladových dětí!

Nepožádal jsem Nicolu, aby na nás podala jakýkoli typ požadavků, stejně jako často provádíme recenze zdarma, odmítli jsme o Vánocích, abychom se úplně vypnuli. Ačkoli jsme to naprosto udělali v Korintské Praze, a také jsme byli mimořádně vděční za jejich laskavost.

Hotel nás také šokoval (tak spousta překvapení) na konci našeho pobytu také diskontní sazbou z jídel, za které jsme zaplatili v jejich restauracích, tak za vesmírné služby. I když neexistovala žádná odpovědnost ani žádost o blog o našem pobytu, chtěl jsem se přesně podělit o to, jak to bylo klidné, stejně jako zábavu, kterou jsme měli, a také uvést upřímné díky hotelu za jejich pozornou službu i jako také pohostinství.

Díky Nicola i Tomáš!

Nyní vám dovolte ukázat vám po celém pokoji.

Naše apartmá mělo názory s výhledem na Prahu v celé své terakotové slávě a také střešní bazén byl jako vstoupit do insta-snu s panoramatickým výhledem na Prahu z vody. Zasněný.

Být jen jednou ze schodů z Executive Lounge, místo pro hosty, kteří pobývají v apartmá nebo kteří zaplatili za to, že ji využili, naznačoval, že si užívá snídaně, lehké jídla, občerstvení, čaj, kávu a alkoholické nápoje během našeho pobytu v intimní prostředí. Cokoli se tam cítilo tak jednoduché, přesně to, co chcete při dovolené s dětmi. Rovněž měli počítače pro dospělé i děti, stejně jako Oliver si jednoho večera na YouTube na YouTube užily některá videa Origami.

Zatímco Korintská Praha je přední i více oceněný vítězný hotel v Praze, jeho místo v blízkosti měnové čtvrti, přes vánoční mnoho domácností se rozhodlo zůstat a vždy vítáno. Služba byla na druhém místě, stejně jako jídlo, s různými veganskými volbami pro sebe (něco, o čem jsem se obával, ale nemusel jsem) s velkým množstvím italských oblíbených mých mladých lidí (s vajíčkem i mlékárenstvím nesnášenlivost prokazující žádný problém).

Nikde jsme to neověřovali.

A dítě jsme jedli. Chodili jsme nekonečně, abychom vyvážili chamtivost a kontrolovali město pěšky, které jsme milovali. Podzemní systém v Praze je vynikající a také také jednoduchý navigace a zároveň je levný a také nejrychlejší metoda cestování. Můj velký kamarád, který tvoří umělce hvězd, Petr Blecha, který žije v Londýně, je však původem z Prahy, poskytl nám průvodce po večeři po večeři druhý den, pointiNG OUT CULTURÁLNÍ LANSOUDY a také nejlepší místa k jídlu!

Neviděli jsme každý pohled, který bychom chtěli, protože to není žádný naznačující úspěch s mladými lidmi, stejně jako je tam hektický, takže potřebujeme návrat (možná jako pár), ale jedli jsme a také jsme pil Naše srdce materiál i skutečně uvolněné.

Vzali jsme se však v oblasti rekreantů, které jsme mapovali v letadle, a také jsme se potulovali po městě po dobu 6 dnů, které tam strávily, a hledali místa, která by hodnotila zájmy mladých lidí stejně jako my.

Jejich velmi milovaným byl druhý hrad v Praze, pro děti, Vysehrad, jehož struktury pocházejí z 18. století, kdy byla stránka pevností. Přístav pro mládež díky svému nádhernému hřišti a podmanivým výhledem na město si nemusíte nechat ujít, pokud se odhlásíte jako rodina.

Podobně se nám líbilo Bewitching Old Town Square a astronomické hodiny se slavnými hodinovými zvonkohry od 9 do 21 hodin vyvinuté v roce 1490 a vánoční trhy prodávající cokoli z horké čokolády po vánoční ozdob. Wenceslas Square a Grand National Museum je místo, kde jsme strávili hodně času (ačkoli fronty byly stejně dlouho chodit do muzea), ale žasli jsme o jeho neo-relaissance a jedli jsme v Concordia ristorante a krátký Procházka odtamtud, kteří jsou vynikající.

Na Petrově turné jsme po večeři prošli pohyblivým starým židovským hřbitovem (rád bych šel do židovského muzea, až příště půjdeme i jejich spousta synagog), stejně jako jsme si prohlédli poctu Eiffelovy věže, Petrin Hill a také významná česká opera, kde Mozart skvěle hrál. Zavřel jsem oči a také jsem si představil, jak to je třeba cítit.

Také jsem se líbil v nákupu, vybíral jsem si docela květinové maxi šaty, opasek a dětské oblečení od promodu obchodu, a také C&A. Moje jediná touha byla mnohem více času, ale měl jsem se mnou 3 neochotné kupce. Ha!

Měli jsme výbuch!

Opravdu úžasný pobyt. Zkontrolovali jste pražku?

… .P.s je to čas soutěže !!!

Během naší dovolené jsem chodil ve svých spolehlivých lotosových krajkách a také jsem si v noci v noci potěšil v hotelu, v hotelu. Nádherná však také pohodlná i tvrdě opotřebování, používal jsem tuto značku vzhledem k tomu, že předtím, než jsem byl spisovatelem blogu, a také se cítím potěšen, že s nimi spolupracujeme, abych vám nabídl možnost vyhrát 4 páry bot z jejich nových Sbírka (1 pár na vítěze).

Chápeš, že rád sdílím lásku.

Hodně štěstí!

Končí 21. února 2019.
Pouze Velká Británie.
Žádná alternativa peněz
Pokud vítězové neodpoví do 7 dnů od odeslání oznámení, budou vybráni noví náhodné vítězové.

Propagováno na vyhledávači cen, Loquax, Super Lucky, UK vyhrává a soutěžní databáze.

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce k přežití, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a také využívá nahlédnutí do toho, jak přesně vytvořit digitální službu nebo návrat k práci s důvěrou.

Mumboss: upřímný průvodce maminkou k přežití a prosperujícím v práci i v domě (2. edice UK)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Koupit nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post