Naplánujte si novorozený Halloweenský kostým

Vy rodiče novorozenců: No, je pravděpodobné, že na Halloween neděláte nic. Ale chybí vám poslední šance mít Halloween ve stylu pro dospělé. Pokud vaše dítě nemá dramatický rituál před spaním, za vámi ho zahalí a převlékne, dokud neovlte, tak proč neudělat to, co chcete dělat.

Samozřejmě chcete, aby vaše dítě bylo okouzlující ve vtipném kostýmu, ale kdo má nyní ideál duševní energie? (Ne.) Používejte jeden z mých tří návrhů kostýmů pro novorozence Halloween:

1- iPod. Noste to onesie. Hotovo.

2- Organická zelenina. Tyto měkké bavlněné dětské tašky nejsou 3D polyesterové kostýmy, které vidíte v katalozích pro kojence. Ve skutečnosti opravdu relaxují PJ z Greenbabies. Máme mrkvovou verzi. Pokud máte ambice, použijte hnědé Sharpie k nakreslení některých vodorovných čárů, abyste navíc označili, že se jedná o mrkev. odpovídající klobouk volitelné.

3- dospělý. Oblečte dítě do jakéhokoli směšně dospělého oblečení, které máte. (Měli jsme sportovní kabát ve velikosti 3-6). Přízvuk dítěte s knírem, mobilním telefonem, automobilovými klíči nebo notebookovým počítačem vyrobeným z lepenky.

Pro ty, kteří nejsou v tolik novorozence, přečtěte si naše Halloweenské nápady z minulého roku:
-Aktivita #447: Uchovávejte kostým Halloween pro dítě s nízkým klíčem
– Aktivita #448: Použijte dítě jako podpěru ve vašem kostýmu Halloween

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post