Nový dokument se učí, jak převzít odpovědnost za vlastní zdraví

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

https://apis.google.com/js/plusone.js.

S obezitou, rakovinou a srdečním onemocněním na vzestupu ve Spojených státech se všichni hledají společnou možnost uzdravení a lepšího zdraví. Filmový výrobce, normální hacker věří, že prostřednictvím vlastních já a přirozené hojení můžeme získat lepší zdraví. “Bez ohledu na to, jaký stav zdraví můžete nyní v ideálním případě, jsme všichni na léčivé cestě jednoho typu nebo jiného. Všichni jsme zde ve stejnou dobu, sdílení náš čas, naše zdroje, naši planetu, mezi sebou, “on uvádí na svých webových stránkách, healaourself.tv.

Poté, co se zotavil z zranění z automobilové nehody normy Hacker setkal s filmovým výrobcem a vydal se na cestu, aby si vytvořil svůj vlastní film o hojení. Jeho dokument, uzdravte své já, převzetí odpovědnosti za své zdraví, popisuje, jak můžeme převzít kontrolu nad naším vlastním zdravím prostřednictvím přírodních řešení.

Hacker dotazoval Sedmnáct zdravotnických a wellness odborníků a obhájců včetně lékařů, publikovaných autorů a lidí, kteří se zbaví zdravotního problému při přirozeném hojení. Každý moderátor ve filmu přispěl speciálním pohledem na přirozené hojení založené na jejich zkušenostech.

Poté, co si tento film věřím, že filmový výrobce a většina jeho odborníků má extrémní pohled na přirozené hojení. Vyléčit své vlastní zdůrazňuje hodnotu udržování zdravé výživy v nákupu, aby se zbavil zdravotního problému a dosažení optimálního zdraví a pohody. Souhlasím s tím, že musíme změnit naše stravy ve Spojených státech a omezit naši spotřebu zpracovaných potravin. Podle tohoto filmu jsou však lidé přirozeně vegetariáni a musíme konzumují pouze surové ovoce a zeleninu a potraviny, které jsou organicky pěstovány. Ano, dieta, jako je tato to pomůže cítit se lépe a zhubnout, ale v rychlém chudém světě žijeme ve stravě výhradně na syrové plody a zeleninu mohou být vedle nemožné pro některé. Také nesouhlasím s představou, že jsme přirozeně vegetariáni.

Související znamení, které zažíváte nadměrnou únavu

Podle encyklopedie léčivých potravin, Michaelem Murray, N.D., Joseph Pizzorno a Lara Pizzorno, “lidský gastrointestinální trakt je schopen trávit jak rostlinné, tak živočišné potraviny … Naše přední čtyři psí zuby jsou vytvořeny pro maso jíst … odpovědět na otázku Z toho, co lidé musí jíst, spousta výzkumných pracovníků se dívají na jiné primáty, jako jsou šimpanzi, opice a gorily. Tyto nonhuman divoké primáty jsou Omnivores. Oni jsou také typicky popsány jako herbivores a oportunistické šelmy v tom, i když jedí obecně ovoce a zeleninu, mohou také jíst malá zvířata, ještěrky a vejce, pokud mají příležitost. Například gorila a orangutan jedí pouze 1% a 2% živočišných potravin jako procento celkových kalorií. Zbytek stravy je odvozen z rostlinných potravin. Vzhledem k tomu, že lidé jsou mezi hmotností gorilu a orangutan, bylo navrženo, že lidé jsou vytvořeni k jídlu asi 1,5 procenta jejich stravy ve formě živočišných potravin. ”

Domnívám se, že je to pravda a musíme a musíme potřebovat alespoň 1,5 procenta naší stravy, abychom pocházeli ze zvířat. Obezita a onemocnění srdce je ve Spojených státech příliš časté, protože většina Američanů dostane polovinu svých kalorií ze zvířat a protein z jejich stravy nepřijde z pouze štíhlých proteinů, jako jsou ryby a bílé maso.

Uzdravte své vlastní také hodnotu používání mysli přes meditaci a víru v nákupu, aby se uzdravili. Susan Ryan Jordan, matka herečka Meg Ryan a publikovaný autor udělal jen to v nákupu, aby se uzdravila rakovinu prsu. Ona je rakovina zdarma již řadu let. Ano, souhlasím, že naše mysli jsou výjimečná a mocná. Víra, modlitba a používání naší mysli a mozku mohou pomoci léčit zdravotní problém a usnadnit stres.

Související, jak udržet automobil čistý s dětmi: základní průvodce

Film také popisuje, jak klíčové je využít veškerý přírodní chemický kompletní produkt v našich domovech a pro osobní péči. Souhlasím s tím také. Musíte si být vědomi všech chemikálií, které vy a vaše rodina jsou vystaveni každý den a jak ovlivňují vaše zdraví. Souhlasím s tím, že spousta společných produktů nalezených v amerických domácnostech se skládají z škodlivých chemikálií, které mohou způsobit rakovinu, neplodnost a vrozené vady. Pokud všichni CleVynastavili své lékárenské skříně, sprchové skříně, skříně prádla, ložní prádlo a prádelny a vyměněny všechny své výrobky pro domácnost, které se zde nacházejí se všemi přirozenými alternativami, pak by statistiky rakoviny poklesly nesmírně.

Souhlasím s normou Hacker, že ano prostřednictvím vzdělávání, a implementace změn životního stylu můžeme převzít kontrolu nad naším zdravím a dobře, aniž bychom počítali lékaři a další profesionály, aby nám řekli, jak žít.

Pro mnohem více informací o tomto filmu a nákup DVD navštivte: Heyourself.tv.

* Zveřejnění: Dostal jsem kopii DVD léčit své vlastní odpovědnost za vaše zdraví výměnou za tuto recenzi. Všechny názory jsou přesné a 100% důl.

Cascia Talbert je zaneprázdněný blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, online obchodníka a matka pěti dětí, žijící v Pacifiku severozápad. S b.a. V historii a zákonu a vášeň pro psaní a zůstat zdravý, začala v roce 2007 zdravé Mommies časopisu v roce 2007. Zdravé Mommies časopis je v současné době hodnocen špičkovým zdravotním blogem pro Mommies a nabízí několik zdravotních expertů spisovatelů a maminka bloggerů. Paní Talbertová věří, že pokud jsou matky dobře vzdělávány v oblasti zdravotních problémů a jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat své děti a zvrátit statistiku obezity dětství v U.S.

Související Co je pankreatitida?

Paní TaTbert je představená zdravotní blogger na wellsphere.com a její články lze nalézt také na EzineArticles.com. Ona také provozuje zdravé Mommies sociální sítě na Ning, je hlavní marketingový důstojník pro Talbert výživu LLC, a je na Sociální mediální poradenská rada pro americkou wellness Challenge. Sledujte ji v Google+.

Odkaz na tento příspěvek: nový Dokumenty nás učí, jak převzít odpovědnost za vlastní zdraví

0/5.

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post