Film pro výstavu Kensington Mums Matehood

Je skutečnou ctí se objevit ve filmu pro výstavu Kensington Mums ‘na internetové mateřské výstavě, místo k oslavě a upřímně sdílet to, co pro mnohé znamená mateřství, je pro mnoho Všechno.

To znamená, že se necítíme izolovaně a také můžeme objevit hlasy, ke kterým můžeme spojit v tomto bláznivém světě rodičovství.

Kensington Mums hledá a motivuje další maminky k účasti na výstavě a také sdílet svou cestu. Můžete je dodržovat na Twitteru přímo zde a také se spojit s Dinou e -mailem právě zde, abyste ukázali svůj zájem!

Mateřství je úžasné, obohacující však také nesmírně obtížné. Líbí se mi, že blogy motivují a také umožňují čestný diskurs mezi rodiči. Sociální média, Twitter v konkrétním i tomto blogu byla pro mě na začátku záchranným lanem a mým cílem je podporovat ostatní rodiče.

Doufám, že se vám film bude líbit!

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce přežitím, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a nabízí nahlédnutí do toho, jak přesně vytvořit digitální podnikání nebo návrat do práce s důvěrou.

Mumboss: Průvodce čestná maminka k přežití a prosperující v práci i v domě (2. vydání Velké Británie)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Objednejte si nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post