Noc řeckého jídla a tance v The Real Greek Windsor

Date Night se v pátek večer v pátek večer roztočila (a ano, jsem oblečený jako tančící emodži s červenými šaty) díky pozvání, aby se potěšilo, aby se potěšilo v Autentické řecké jídlo a bouzouki ve skutečném řeckém Windsoru.

Mírně milovaný z našich a místo konání, které jsem strávil narozeniny v listopadu, jsme se Peter vydali na intimní Soiree, kde jsme se po průběhu meze, dezertů a spousty tance potěšili v honožce. ) Díky oslnivému Fidourovi, kteří spolu s jídlem přiměli cítit se, jako bych byl na Kypru na dovolené!

Hostitelka s Mostess byla super-talentovaná televizní šéfkuchař a tvář skutečného řeckého řetězce, Tonia Buxton, která vypadá jednoduše ah-mazing v 50. Tady je, že se podívá 30 na 50, prosím. Musí to být všechno zdravé řecké jídlo!

S neomezenými lahodnými pokrmy překlenujícími grilované uhlí, halloumi, sýrové pečivo, dolmathes, chobotnice, řecký salát, kebabs, poklesy a nezapomněli na karamelový tvarohový koláč a baklava, byla to dobrá práce na tanečním parketu, abych pracoval na tom hodně!

Peter a já jsme se odtamtud doslova vyvalili v 22 hodin po naší úžasné hostině. Miluji naše rande a trávím kvalitní čas společně od každodenního života, což nám umožňuje čas se vypnout, dát svět na práva a životně, smát se hlavou!

Zní to neuvěřitelně kýčovitě, ale miluji Petera mnohem víc s každý den a mám to štěstí, že jsem v něm našel svou spřízněnou duši. Vždy se cítíme přesně jako v našich prvních datech před milionem let, když jdeme spolu i teď, o všechny ty roky později. Jiskra mezi námi jednoduše roste a roste a já si vážím této skutečnosti a vážím si toho, jak je to vzácné.

Děkuji vám skutečný řecký Windsor za skvělou noc a připomněl nám oba naplánovat mnohem více „amerického času“.

Do příště.

Připnout!

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce přežitím a prosperováním v práci a doma a využívá nahlédnutí do toho, jak vytvořit digitální službu nebo se vrátit k práci s důvěrou.

Mumboss: Průvodce upřímným maminkou k přežití a prosperování v práci a doma (UK 2. vydání)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežíváním a prosperováním v práci a doma (US/Canada Edition)

K dispozici 8. září 2020. Koupit nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nesledovat Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu a Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj týdenní e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post