ActionAid UK: Pomozte znovu vybudovat nevinný život vyhozený spor o sporu

, který publikuje Nina Kelly, ActionAid.

Moje velmi milovaná vzpomínka na to, že jsem dítě, je opakující se: přicházím do mého Granova domu v Manchesteru na Vánoce. Měla cokoli, co jsem vždycky chtěl, abychom měli v domě v Londýně: Yappy Bitovi pes, Sky TV a jídla vařených sladkostí rozptýlených kolem jejího teplého, útulného domu.

Ať už to zahrnovalo Vánoce nebo ne, jsem si jistý, že by to pro vás nebrzdilo, kdybyste si vzpomněli na vaši milovanou vzpomínku na to, že jste dítě.

Možná dovolená s domácností nebo hraní s přáteli? To jsou nejpravděpodobnější, co vám mohu s autoritou říct od ActionAid, kde pracuji, zkoumali jsme vzpomínky na národ od mládí i výsledky byly plné rodiny, kamarádů i zábavy.

Více než třetina (36%) britských dospělých si cenila své vzpomínky na přátelství mládeže – pojmenovala ji nejdůležitější paměť mládeže. Mezitím bylo hraní venku jmenováno jako nejzábavnější vzpomínka na dospívání (36%), pečlivě splněno svátky mnohem více než čtvrtinou respondentů (27%).

Představili jsme podobné obavy jako celebrity, z nichž několik-Yevette Fielding, Heidi Range, Jodie Whittaker, Ben Miles a Olivia Colman-se zúčastnili obrázkové natáčení a znovu uzákonil své milované vzpomínky z dětství. Užijte si dvouminutové video v zákulisí zde:

Ale zatímco výsledky průzkumu, jakož i natáčení obrázků byly zábavné i nostalgické, naše motivace ke sdílení velmi milovaných mladých vzpomínek byla závažná i zásadní.

Mnoho současných konfliktů vydrží délku celého dětství. Děti ve válečných zemích mohou být psychologicky traumatizovány; Spousta viděla členy jejich domácnosti a věřilo, že také zemřou.

Stručně řečeno, ve sporu děti ztratí mládež ve válce i následky.

ActionAid’s #Rebuildova kampaň a širší sponzorský program Kid nám umožňují dělat zásadní práci v zemích postižených válkou a poskytovat dětem základy, které vyžadují, jako je voda, jídlo a vzdělání.

Zejména v celé kampani #Rebuild, která běží až do Vánoc, máme v úmyslu zajistit mnohem více než 2 200 nových britských sponzorů pro děti v zemích zasažených válkou včetně Afghánistánu, Demokratické republiky, Libérie a Sierra Leone.

Věříme, že každý má ideál pro bezrizikové i potěšené dětství.

Pokud souhlasíte, přejděte na (a sdílejte) tento odkaz a zjistěte, co můžete udělat, abyste pomohli #ReBuild the Shattered Lives of Kids in Conflict: www.actionAid.org.uk/child

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce k přežití, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a také využívá nahlédnutí do toho, jak přesně vytvořit digitální službu nebo návrat k práci s důvěrou.

Mumboss: upřímný průvodce maminkou k přežití a prosperujícím v práci i v domě (2. edice UK)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Koupit nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post