Co jsem se naučil z profesionální rodinné focení

J&S ve věku 12 a 10 let

Díky Wisconsinově fotografové Sonya Kammes, kterého jsem našel prostřednictvím Instagramu a najal jsem letos v létě, abych pořídil rodinné fotografie, za to, že mě proměnil v věřícího. Při najímání profesionála to je.

Vždycky jsem si myslel: „Meh, pořizujeme zilliony fotografií,“ a naše kamery se v těchto dnech tak dobře dostaly, že bychom pravděpodobně z formálního natáčení nedostali něco mnohem lepšího, a tak jsem to nikdy nezařídil. Vypadalo to, že šance byly štíhlé, že bychom chytili lepší okamžik v hodině, kdy byl fotograf kolem naší rodiny než ten, který se v našem každodenním životě přirozeně vyskytl.

No, mýlil jsem se.

Osvětlení, umístění, pozice a složení fotografií spolupracovaly na vytvoření ohromující sady obrázků, které si budeme mít navždy. Tato relace byla dárkem mé tchyně. Zařídil jsem to uprostřed třídenní prodloužené rodinné dovolené. Brilantní – byli jsme tam všichni!

Zde jsou věci, které jsem miloval při provádění profesionální rodinné focení.

Jsem na fotografiích. Už nikdy nebudu tak mladý! Dobře, to je moje marnost. Ale opravdu, když jste někomu zaplatili, aby vás zachytil, znamená to, že můžete být v každém výstřelu, nejen ten, který požádáte svého partnera, aby si vzal, takže v něm můžete být.

Profesionální kvalita. Osoba, kterou najmete, bude střílet, dokud to nebude správně. Když se zeptám kamaráda nebo cizince v turistické atrakci, abych fotografoval svou rodinu, necítím se osvobozený, abych je šéf kolem. Platit někomu znamená, že věnuje pozornost detailům. Pokud se zobrazí váš popruh podprsenky, řeknou vám.

Fotografie jsou pouze o jedné věci: rodina. Když představujeme na našich rekreačních fotkách před mořským lvi na pláži, fotka je o lachtanu a pláži. Vyhrazená focení se zaměřuje pouze na vás. Náš fotograf Sonya měl několik triků, aby získal hravé interakce z naší rodiny. Všichni se nedívali do kamery a neřekli sýr. Také si vybrala prostředí, které nás přimělo vyniknout. V našem případě jsme v otevřeném poli. (Hej, vy jste venku ve svém poli!)

Také jsem viděl ohromující práci z Icarian Photography, ve které je rodinný dům nastavením. Líbí se mi tento koncept, protože zachycuje chvilku v čase, ale pravděpodobně pouze profesionál může správně zapálit a střílet uvnitř domu a stále nutí subjekty zářit.

Foto: Icarian Photography

Směr skříně. Měsíce předem, Sonya mi poslala 42stránkový PDF s pokynem, jak vybavit mou rodinu, kterou jsem pro ně destiloval do dvou příkazů. Tady je to, co jsem poslal své rozšířené rodině:

+ Dřiativější než normální dny dovolené! â Boty, které nejsou dobře opotřebované, žádné atletické oblečení. Vrstvy a příslušenství jsou vítány. Říkám to proto, že je na tuto dovolenou nemusíte sbalit.

+ Bledá, neutrální barevná paleta: šedá, khaki, krém, tlumené námořnictvo, hnědé. Tento přístup způsobuje, že naše tváře vynikají nejvíce. Abychom nám usnadnili splnění porovnávání, aniž bychom byli v uniformě, navrhnu jen tyto pastelové barvy, jak je vidět níže. Pokud se s tím budeme držet, budeme vypadat skvěle.

Přidal jsem obrázek níže, abych jim pomohl vizualizovat, co pastelové znamená, aniž bych poslal každého na husí pronásledování, aby se koupili růžové polokošile, a varoval jsem je, aby se s jejich sourozenci nebo partnery nevyužili a nenosili červenou nebo černou (v případě, že byli stále nejasné o bledých neutrálech).

Jsem tak šťastný, že jsme si vzali hodinu z naší rodinné dovolené, abychom tyto fotografie pořídili. Máme kandidáty u jezera, ale (překvapení!) Jsou to většinou z dětí a pravděpodobně nejsou dědictví hodné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post