Link Love: Big Kid Version

, protože světy mateřství jsou docela různorodé – rané roky se všemi tichými okamžiky, ztracené spánek, problémy s tělem pro mámu, versus školní roky, kdy jsem konečně pochopil všechny odkazy na Carpools, fotbalové rozvrhy a Legos-mám pocit, že musím zavolat téma v tomto kole odkazů.

Zde jsou některé věci, které čtenáři se staršími dětmi mohou při procházení potěšit:

*Julian chce narozeninovou oslavu „obchodní karty“. Inspiroval jsem se a záviděl jsem na této narozeninové oslavě Pokemon zdokumentované na řemesle, přerušeno.

* Připnul jsem několik nápady na zdokonalení dveří Halloween (už ani nevím, kdo jsem), a Christine mi pozorovala a poslala mi její fotografii, roztomilé dveře s tématem.

* Bombardování příze je tady trochu věcí, a když jsem viděl tyto pavučiny příze v Oh potěšený den, myslel jsem si, že by bylo zábavné vyrobit s dětmi na stromech před naším domem.

* Pal mi řekl, že si užívá užívání si Bradyho parta se svými dětmi, ale zapomněl jsem se jí zeptat, jak si to užívá. Rád bych představil své děti Cindy, Bobbymu a jejich sourozencům, ale nemohl jsem to najít na Netflixu. Nápady?

* Tento web vám ukáže, jak nakreslit C3-PO a některé další věci, krok za krokem. Moje dítě na to nemá zájem ani trpělivost, ale vím, že by se to Heatherův první srovnávač líbil, takže tady je odkaz.

* Přemýšlel jsem o playmat s našimi místními ulicemi, protože prostředí by mohlo inspirovat mé děti, aby si udělaly mnohem více hraní s našimi malými automobily a lidmi. Jeden si můžete koupit na základě vašeho sousedství.

* Toto hladové svačiny Caterpillar je jen jablko, babybel sýr a ovocná kůže. Tak chytrý.

* Pokud máte rádi neuvěřitelně roztomilé jídlo, podívejte se na Samantha Lee na Instagramu. Každá fotka, kterou články, mě rozesměje. Je to umění mnohem víc než jídlo; Opravdu působivé.

* Toto základní občerstvení pochází z lepších domů a zahrad, ale nechodí na web, protože se objevují tak, že spousta reklam už nikdy nebudete vidět denní světlo. Sýr+ chléb = sendviče o’Lantern.

* Omalovánky z robotů z DabblesAndbabbles

* Kids Stuff World je jen všudypřítomná blog pro maminku/životní styl pro mou fázi rodičovství. Jsem rád, že jsem to objevil.

* Výše ​​uvedená Christine a její partnerka ASHA jsou spoluautory minimalistického rodičovství. Tento měsíc věnují všechny své licenční poplatky na pomoc ženám ohroženým v Etiopii. Pokud jste přemýšleli o získání knihy, je nyní dobrý čas.

* Nakonec jsem z našich archivů chtěl tento příspěvek vyvinout o vytvoření vývojového kalendáře aktivit pro případ, že byste chtěli začít brzy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post