Poločasné dobrodružství v Londýně

jsme zamířili k velkému kouři po většinu poloměru a stylově cestovali s touto BMW 2 série Gran Tourer z JCT600, se kterou pracuji.

Je to celkem kotě auta!

Moje děti: Nejsou prostě nádherní

Auto! Takoví hladká a hladká lidé (o tom více o tom ve specializovaném po silnici trippin ‘s BMW 2 Series Gran Tourer), takže přiblížení z Norfolku po zábavném pobytu v Potters Resort pro velký kouř znamenalo, že děti byly naštěstí pobaveny celý týden .

Poté, co žil v Londýně 11 let, se přestěhoval zpět do mého domovského města Leeds v Yorkshire, když Oliver byl 1 (a byl zpět ve velkém kouři alespoň jednou týdně pro práci) znamená Peter a já znám město dobře. velmi dobře.

Zřídka však kontrolujeme hlavní město s dětmi a cítili jsme, že je nejvyšší čas se vydat zpět a udělat jako turisty po dobu 6 dnů, dělat vše, co jim vždy slibujeme, že uděláme, když budeme další návštěva.

Většinu času jsme strávili v Kensingtonu a ukončili týden jednodenní výlet do Windsoru na nádherném Legoland (příspěvek zde)…

A ne, nezůstali jsme v hotelu Oliver, ale Oliver byl tak nadšený, když viděl jeho hotel jmenovky, museli jsme se udělat!

Londýn bude vždy můj bae, je to dokonce hezké, když je šedá!

Teď, když jsem upřímná maminka, budu upřímný a řeknu, že se na týden odráží s dětmi, na začátku týdne byly několik velmi testovacích dnů, kde jsem byl přiměl k tomu, abych se ptal, zda vědecké muzeum „Do“ víno. FYI dělají.

Děti neúnavně bojovaly na začátku naší londýnské přestávky, takže Peter chtěl opustit přestávku a zamířit domů.

Teď si nejsem jistý, zda existuje úplněk nebo něco, ale ve středu se „hrozné twosome“ probudilo a transformovalo děti. Možná to byly všechny ty hrozby internátní školy!

Najednou to byli opět nejlepší kamarádi.

A dýchejte. Nebo nakupovat (ten mě dělá stejně šťastný).
Ahoj topshop!

A tady jsem ve svém novém topshopu „Down With the Kids“ (doslova) džíny, gilet a podstatných náušnic obruče, šťastného protijedu vůči stresu souvisejícím s dětmi.

Stíhací paprskový fotobomber

Boho mama styl ve svém nejlepším, že?
Když jsem v Londýně, vždy zamíříme do Westbourne Grove a do oblastí poblíž, do oblasti, ve které jsem žil, když jsem poprvé potkal Petra, takže má zvláštní vzpomínky…

Chlapci milovali hraní v pamětní zahradě princezny Diana a lze je zdát níže (vhodně) vytvářet anděly písku u hrací lodi.

Také jsem dostal nějakou maminku, a muž, který přišel na záchranu, byl vlasy mimozemšťané Jason Collier (kadeřnice Victoria Beckham neméně), který mi pokračoval, aby mi dal transplantaci hlavy (dobře se tak cítil) Vlasy na Smooth You na Dalston Square: Nejúžasnější salon si lze představit!

Tak elegantní, ale také nenáročný a relaxační.

Zasněný.

Nevyhnutelný blogger selfie s barvivem vlasů na výstřelu!

Nyní si dejte minutu a podívejme se na mou hřívu a dejte jí úctu, kterou si zaslouží.

Svištění.

Takže svěží!

A rána suché také trvalo navždy.

To je to, co Jason použil na mých vlasech (barva byla L’Oreal 5 Amazing Cover pro mé kořeny, protože mám tvrdohlavé malé šedivé místo)
Originální minerální hydrát a dobytí šampon
Originální minerální sedmidenní zázrak masku
Khairpep Transforme Masque

A jak roztomilý je Jason’s Pooch Smoothie?!

Takový úžasně restorativní zážitek!

… A to, co následovalo, bylo zábavné, zábavné, zábavné!

Musíme se potkávat s úžasnými přáteli, podívat se na Hamleys, plnit naše tváře (chlapče jsme jedli-zbývá v Londýně nějaké skutečné jídlo?) A smát se, dokud to bolí-víte ty nakažlivé břicho, které jste právě vás právě vás Live For–nemohl jsem zastavit a bylo to také potřeba.

Teď jsem se zmínil, že jsme hodně snědli, takže je spravedlivé sdílet co a kde.

Velké děkuji také mé oblíbené sushi restauraci, Feng Sushi v londýnské čtvrti za rtů, které se potýkají s dobrým obědem.

Veggie Maki, losos Gyoza, Sashimi, měkký shell krab v hnědé rýži, losos a avo ruční rolky a zmrzlina a tvarohový koláč a čokoládová mochi po dodržování.
Epické.

… Nejdůležitější body se visely s mým úžasným blogováním Pal Nomita z Ebabee a její sladké dcery, posmívala se nejlepší hamburgery ve městě v Shake Shack (doslova) a sledovala naše dětské pouto. Krásná.

Hovězí hovězí rohlíky, Crinkly Chips a nejchutnější cheeseburgery, jaké jsem kdy jedl!

Mňam!

Také vidět jeden z mých nejstarších, nejbližších kamarádů Amancay, dámy světa a dáma, která mě přesvědčila, abych začal blogovat v roce 2010, byla jako vždy radost.

Xander je udeřen Amancayem a pevně držel ruku, když jsme jedli cestu po trhu s potravinami na Southbank. Říkal vám, že jsme nepřestali jíst!

Během našeho pobytu bylo tak dobré získat čas s kamarády.

Víte, když jste kolem lidí, kteří vás prostě úplně dostanou, s kým můžete být 100 procent sami, tak se cítím s Amancayem a Nomita a visí se s nimi, oba se cítili opravdu obohacující. Ty časy spolu pro mě byly skutečným tonikem. Gin a tonikum ledu!

Na co ještě jsme se dostali?!

Vrchol pro děti musíBuďte hamleys-což byl překvapivě hoot-(myslel jsem si, že to bude stresové město, ale nebylo to příliš přeplněné a děti to milovaly (obv).

Chlapci byli tak oslněni místem, chodili kolem očí jasně, ústa otevírají oba rozhodování o těchto vrtulnících, které personál zkoušel (ty demostice jistě pracují)!

Děti také milovaly muzeum vědy a přírodní historie-i když oba chlapci byli zpočátku trochu vyděšeni z elektrického t Rex! Aw!

Naposledy jsem navštívil na cenách GQ před lety. Byl to rozhodně jiný zážitek než dnes, ale stejně jako divoký

… Strašidelný T-Rex!

V muzeu je toho tolik, co jsme tam dělali hodiny …

Raar!

Koneckonců, co jsme to nohali na Legolandu, a přestože je tam celek oddaný příspěvek, chtěl jsem zde sdílet také některé zábavy na slunci.

Páni, jaký skvělý, skvělý, skvělý týden po polovinu období!

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce přežitím a prosperováním v práci a doma a nabízí nahlédnutí do toho, jak vytvořit digitální podnikání nebo se vrátit do práce s důvěrou.

Mumboss: Průvodce čestná maminka k přežití a prosperujícím v práci a doma (UK 2. vydání)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežíváním a prosperováním v práci a doma (US/Canada Edition)

K dispozici 8. září 2020. Objednejte si nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nesledovat Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu a Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj týdenní e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post