Zvládněte své domácí úkoly

Když jsem královnou vesmíru, nikdy nebudu muset dělat ještě jedno jídlo. Nikdo v mém domě neopustí čepici z zubní pasty nebo nenechá na podlaze mokrý ručník. Stejně jako pokud to náhodou někdy udělám, někdo se po mně okamžitě vyzvedne bez jakéhokoli typu úsudku nebo špinavého vzhledu.

Část našeho Master Task (aka rozhodčí)

Protože nejsem oficiální královna ničeho, stejně jako stále nemám rád pokrmy, Alec, stejně jako jsem využil kontrolní seznam hlavních úkolů Nest jako označení k rozdělení našich rutinních prací. ThestEst.com je sourozenecký web na webu s plánováním svatebních plánů, uzel, stejně jako pro novomanželství. Tento web jsem musel využít asi jeden měsíc, než musím obrátit svou věrnost BabyCenter a také na ránu (dětské místo), ale to je příběh na další den.

Seznam Taskmaster rozděluje zametání i poprášení, ale také dárkové dárky, stejně jako plánování dovolené. Co je na této činnosti zábavné, je pocit úlevy, kterou získáte, až bude hotovo, a také potěšení z toho, že vše zapisuje.

Co je na této činnosti chromý, je to, že může také způsobit, že se vypořádáte s vlastními fantaziemi z červnového štěpení nebo vrhněte nějaké světlo na prvotní neandertálské sklony vašeho partnera. Nebo možná to jsem byl jen já.

Pokračujte, začněte na svém vlastním seznamu práce!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post